Eşsiz Yaratıcılık!

HİZMETLERİMİZ

Özel Yazılım Projesi Geliştirme

İhtiyaçlarınıza uygun, yazılım projelerini en baştan kodluyoruz. İhtiyacınıza en uygun yazılım dili ile geliştirdiğimiz projelerin, tüm hakları size ait oluyor, üstelik profesyonel kurallara uygun geliştiriyoruz. Dilerseniz mevcut projelerinize destek..

Detaylı Bilgi

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmeti

Akıllı cep telefonları artık bilgisayarların yerini alıyor. Mobil uygulamalar ise, web sitelerine göre çok daha fazla esneklik sağlıyor. Android ve IOS platformlarında native Uygulamalar geliştiriyoruz. Dilerseniz React veya Flutter..

Detaylı Bilgi

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)

Kurumsal kaynak planlama sistemimiz ile İnsan kaynakları, müşteri, satış, maliyet işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Kurumsal İletişim Portalı

Kurumsal iletişim portalımız ile, kurumunuz da tüm süreçleri dijitalleştiriyoruz. Üstelik, Özel olarak geliştirdiğimiz HİBRİTİK, FOCUSPYS ve SOTECH ürünlerimiz ile ...

Detaylı Bilgi

Performans Yönetim Sistemi

İnsan kaynağınızı 360 derece değerlendirin. Tarafsız, güvenilir kaliteli performans yönetim sistemi. Tam size göre.

Detaylı Bilgi

Proje Yönetim Sistemi

Her boyuttaki ekipler için işbirliği araçları sunuyoruz. Birlikte çalışmak hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. Projeleriniz kontrolünüzde.

Detaylı Bilgi

İçerik Yönetim Sistemi

Eşsiz web ve intranet projeleri için tecrübemize güvenin. Yeni tasarım modellerini destekleyen esnek yönetim paneli ile kolayca yönetin!

Detaylı Bilgi

E-Ticaret Alt Yapısı

B2c, B2b çözümleri ile ürünlerinizi kolayca satın. Kolay, güvenli ve şık. Tüm banka alt yapıları ve kargo entegrasyonu ile satışa hemen başlayın.

Detaylı Bilgi

Sunucu Alt Yapı Hizmetleri

Her büyüklükde veri merkezi kurulumu, anahtar teslim olarak yapılır. İnternet alt yapısı, kablolama, kabin kurulumu, sunucu kurulumu, güvenlik duvarı kurulumu, sanallaştırma ve işletilmesi.

Detaylı Bilgi

Veri Ambarı Yönetimi

İş zekası ve analitik düşünce kuramları çerçevesinde, çözülmesi gereken veri sorunlarının tesbit edilmesi, süreç analizlerinin yapılması ve çözümü sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

Test Merkezi

Enerji, Telekom, Finans, E-Ticaret, Ulaşım, Fintech, Tekstil, İnsan Kaynakları ve Teknoloji gibi bir çok farklı sektörlere yönelik olarak gelişmiş test hizmetleri sunuyoruz.

Detaylı Bilgi

Penetrasyon Testi

Etik hacker taraması olan penetrasyon testi hizmetimiz ile, sisteminizde yer alan tüm cihazları, uygulamaları ve süreçleri en güncel yöntemlerle test ediyoruz. 27001 gibi tüm süreçlere uyumlu

Detaylı Bilgi

Mevzuat Takip Sistemi

Otomatik mevzuat takibi üzerine çalışan robotlarımız sizin ilginizi çeken mevzuat, kanun, duyuru gibi alanları takip ederek, yeni bir bilgi geldiğinde size haber verir.

Detaylı Bilgi
Ticari Markalarımız

Yenilikçi, Yaratıcı, Benzersiz; GÜÇLERİMİZ

  • MEVZUP Mevzuat Takip Sistemi
  • FOCUSPYS Performans ve Proje Yönetim Sistemi
İş Ortaklarımız

Birlikte harikalar yaratıyoruz!

: