Kurumsal Kaynak Planlama ERP

Dijital dönüşüm çağında siz de işletmenizi geliştirmek istiyorsanız, mutlaka bizimle irtibata geçin!

Kurumsal kaynak planlaması farklı sektörlerdeki ve çeşitli ölçekteki işletmelerin kullandığı stok kontrolü, üretim ve tedarik yönetimi, muhasebe süreçlerinin bütünleşik hale getirildiği sistemlerdir. Bu sistemlerle firmalar yaptıkları üretimi, üretimin maliyetini, stok ve ürünlerinin takibini, işlemlerin muhasebeleştirilmesini tek bir sistem üzerinden sağlayabilmekte ve yönetimsel açıdan birçok raporlamaya ve özet bilgiye rahatlıkla ulaşabilmektedirler

Büyüyen ve gelişen işletmeler, stok kontrolü, kapasite yönetimi, finans, muhasebe, satış yönetimi, insan kaynakları, tedarikçiler, müşteriler gibi bir çok faktörü kontrol altında tutmak, istenen bilgilere daha kolay ulaşmak ve maliyetleri düşürmek gibi bir çok amaç için bütünleşik sistemlere ihtiyaç duymaktadır.

 

Hibrit olarak sunduğumuz çözüm sayesinde birden çok alanda firmaların işerini kolayştırıyoruz. İşletme yerelinde yer alan tüm uygulamalara entegre olabilen sistemlerimiz, az maliyetle kurumsallaşmayı başlatıp, sürekliliğini sağlamaktadır.

Uygulamamız hakkında daha detaylı bilgi almak için;

BİZE ulaşın

 

 

İş Ortaklarımız

Birlikte harikalar yaratıyoruz!

: