Özel Yazılım Geliştirme Hizmeti

Dijital dönüşüm çağında siz de işletmenizi geliştirmek istiyorsanız, mutlaka bizimle irtibata geçin!

Özel yazılım projelerinizi uygun maliyetlerde hayata geçirmeye yardımcı oluyoruz. Web tabanlı, masaüstü, mobil veya intranet olarak çalışabilecek tüm yazılım projeleri için destek sağlıyoruz. Öncelikle projelerini analiz edip, tercih edilecek tüm yöntemleri ve bu yöntemlerde kullanılacak kaynak bilgilerini en şeffaf şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Tüm süreçlerimiz de sizinle ilerliyoruz.

Daha önce bir çok yazılım projelerini anahtar teslim olarak müşterilerimize teslim ettik. Bu prolerin bir çoğunda halen bakım destek ilave geliştirme olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurum kendi yazılımcıları ile devam etmek istediğin, geliştirmeler ile ilgili ücretsiz eğitimler vererek projelerin hayatına devamını sağladık.

dünya genelinde bir çok dilde kulanılan kurumsal uygulamalarımız, firmaların kendi müşteleri tarafından milyonlarca kullanıcı tarafından halen sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Yaptığımız işlere duyduğumuz güven çervesinde, Yazılım Projeleriniz için ücretsiz analiz hizmeti sunuyoruz. Devam etmeme durumunda hiç bir ücret talep etmiyoruz. Tabiki projelerinizi Gizlilik Sözleşmesi kapsamında bir sır olarak saklıyoruz.

 

Alsay Bilgi Teknolojileri olarak, kurumunuza katma değer sağlayacak, yazılımlar geliştiriyoruz. Yıllardır oluşturduğumuz yapılanmalarda, önceliğimiz kurumun faydasına işler geliştirmektir. Uzman kadromuz, Bilgi Teknolojileri alanında sizlere destek olmak için hazır.

Projeleriniz, ihtiyaçlarınızı biizmle paylaşın! Sizin için harika bir çözümümüz var... Detaylı bilgi almak için;

YAZILIM PROJEM VAR DİĞER HİZMETLER

 

 

İş Ortaklarımız

Birlikte harikalar yaratıyoruz!

: