Dış Kaynak (Outsource) Personel Hizmeti

Dijital dönüşüm çağında siz de işletmenizi geliştirmek istiyorsanız, mutlaka bizimle irtibata geçin!

Dış kaynak kullanımı (eleman kiralama) olarak adlandırılan outsourcing, kuruluşların gereksinim duydukları iş süreçlerini kendi dışında uzman bir kuruluşa emanet etmesi anlamına gelmektedir. Dış kaynak kullanımı sayesinde, kurum içi işbölümü uzman kurumlara aktarılmakta ve bu şekilde iş yoğunluğu yaşayan firma etkin bir maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Firma ise tamamen kendi sektöründe uzmanlaştığı konular üzerine eğilebilmekte, iş verimliliğini üst seviyelere çıkarabilmektedir.

Dış kaynak kullanımı (DKK) (Outsourcing); işletmelerin ihtiyaç duydukları alanlarda iş süreçlerini yönetebilecek uzman bir kuruluşla anlaşma sonucunda işletmenin maliyet ve zaman tasarrufu sağlayarak, boşta kalan kalifiye iş gücünden işletmenin farklı bölümlerinde daha fazla verim alınmasına olanak sağlar. Anlaşmış olduğu kurum tarafından alanında uzmanlaşmış profesyonel personeller ile iş verimliliğini üst seviyelere çıkarabilmektedir.

 

Alsay Bilgi Teknolojileri olarak, kurumunuza katma değer sağlayacak, bilgi teknolojileri uzmanlarımızı paylaşıyoruz. Yıllardır oluşturduğumuz yapılanmalarda, önceliğimiz kurumun faydasına işler geliştirmektir. Uzman kadromuz, Bilgi Teknolojileri alanında sizlere destek olmak için hazır.

Projeleriniz, ihtiyaçlarınızı biizmle paylaşın! Sizin için harika bir çözümümüz var... Detaylı bilgi almak için;

PERSONEL İHTİYACIM VAR DİĞER HİZMETLER

 

 

İş Ortaklarımız

Birlikte harikalar yaratıyoruz!

: